Кошик
851 відгук
+380 (95) 668-00-69
+380 (68) 255-67-67
+380 (50) 526-73-77
м. Ковель, провулок В. Кияна, 9, Ковель, Україна
Магазин Оливкової Олії

Олія з Насіння Фруктових і Зернових

        Олія Vitosan торгової марки «Goccia D'oro» — унікальний продукт, що складається з олії насіння фруктів і зернових культур: винограду, волоського горіха, кукурудзи, соняшника, абрикоса, зародків пшениці та мигдалю.

        Олія Vitosan багата на вітамін Е та кислотні жири Омега-3 и Омега-6. Вітамін Е допомагає засвоюватися Вітаміну А й позитивно впливає на стан шкіри. Омега-3,-6 — це кислотні жири, які не виробляються організмом, але необхідні для людини. Вони покращують самопочуття, підвищують витривалість, протидіють низці захворювань (артриту, раку, хвороби серця, кров'яних судин, цукровий діабет тощо), а також сприяють омолодженню організму.

       Як вибрати якісну олію з насіння зерен і фруктів? Критерії вибору такі самі, як і під час вибору інших різновидів натуральних олій.

  1. Насамперед варто звернути увагу на колір продукту. Якщо він трохи мутновуватий або в ньому виводиться осад, то така олія є натуральною, і зазначені властивості свідчать про його якість.
  2. Терміни зберігання. Олія — той продукт, який не може зберігатися занадто довго. Оптимальні терміни — до року, саме в цей період олива не розтеряє корисних властивостей. Коли олія вже відкрита, то її можна зберігати не більш ніж три місяці з тієї ж причини — вітаміни швидко залишать продукт.
  3. Тара. Натуральна олія має зберігатися в непрозорій пляшці зі скла. Така пляшка не має пропускати сонячні промені, які згубно впливають на якість продукту.

Склад олії з фруктового насіння й зерен справді вражає. У ньому поєднується надзвичайна користь відразу декількох продуктів — насіння винограду, волоського горіха, кукурудзи, соняшнику, абрикоса, зародків пшениці та мигдалю. Розглянемо, яку користь для організму приносять ці насіння окремо:

  1. Виноградні кісточки — зволожують шкіру, сприяють лікуванню захворювань серця й судин, органів шлунково-кишкового тракту. Містять лінолеву, олеїнову, пальмітинову та стеаринову кислоти.
  2. Волоський горіх містить вітаміни А, Е, С, К, йод, кальцій, цинк. Допомагає в лікуванні діабету, захворювань органів дихання.
  3. Кукурудза — складається з вітамінів В, Е, А. Є дієтичним продуктом, корисним у разі захворювань органів шлунково-кишкового тракту, допомагає в лікуванні ракових пухлин.
  4. Соняшник — традиційна для нашої країни соняшникова олія чудово підходить і для використання в сирому вигляді, і для смаження. Містить вітаміни В, С, А, Д, Е, K і не має в складі холестерину.
  5. Абрикос містить вітаміни А, С, В, Е. Використовується і в кулінарії, і в косметології, сприятливо впливаючи на стан шкіри.
  6. Зародки пшениці — має вітаміни В, Е й А, омега-жирні кислоти. Підходить для волосся, нігтів і шкіри, а також для приготування їжі.
  7. Мигдаль — застосовується не тільки в кулінарії, але в косметології для поліпшення стану волосся і шкіри. Містить вітаміни А й Е, що сприятливо впливають на стан організму.

       Як бачимо, з насіння, яке входить до складу цього продукту, виходять дуже корисні для організму олії. У сукупності ці інгредієнти дають неймовірно корисний продукт, який можна використовувати й у кулінарії, і в косметології.

       Як же отримують цей продукт? Насамперед необхідно відібрати тільки якісне насіння фруктів і зернових, після чого з них отримують олію способом холодного пресування. Цей метод унікальний тим, що за невисокої температури (+27 градусів), з насіння можна отримати олію, яка, по суті, матиме ті ж корисні речовини, які мають насіння фруктів і зерна. Тобто, піддаючись мінімальному тепловому обробленню, олія в підсумку зберігає всю користь продуктів, з яких вона була зроблена. Цей метод дорожчий, оскільки на виході олії виходить менше, ніж за методу гарячої обробки, і водночас для виробництва потрібне багато насіння. Через це вартість такої олії вища, і вона більше цінується. Якщо ж олива отримана способом гарячої екстракції, то вона дешевша, але водночас менш корисна. Показово, якщо для отримання заправки використовується холодний віджим, то найчастіше на таких оліях не можна термічно обробляти їжу. Річ у тім, що під час смаження всі корисні речовини просто улітаються з олії, тому користі від неї зовсім немає. Так що якщо Ви купили дорогу олію холодного пресування, то застосовувати її краще тільки в сирому вигляді. До речі, способів використання такої оливи досить багато.

     Найкращими світовими виробниками олій вважаються Італія, Іспанія та Греція. Саме в цих країнах навчилися отримувати якісну олію, зберігаючи під час оброблення всі необхідні для організму людини корисні властивості. Італійська олія — найкраща в цій категорії, оскільки її виробляють за допомогою спеціального методу холодного пресування, і кінцевий продукт може довго зберігати всю користь. В Украине придбати олію італійського виробництва легко на сайті «Оливка», який безпосередньо працює з постачальниками цієї сонячної країни. Показово, що олія от импортера можна придбати нижче ціною і з доставкою в будь-яке місто України -  Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Луцк, Рівномір, Львів, Ужрород, Хмельніцький, Івано-Франковськ, Червці, Вінниця, Дніпропетровськ, Запорожнення, Кіровоград, Херсон, Тернополь, міста Донецькою та Луганської областей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner